تبلیغات
ارزیابی رستوران های مشهد - رستوران تندوور


درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

رستوران تندوور

نوشته شده توسط:بهروز
چهارشنبه 4 مرداد 1391-03:05 ب.ظ

رستوران تندوور با شعار «فصل تازه ای در کباب» در محیطی دنج و کوچک پذیرای مهمان های خود است. شما برای پارک خودروی خود مشکلی ندارید، اما برای نشستن تعداد زیادی مهمان با فضای محدود رستوران روبرو خواهید شد؛ به خصوص بزرگترین میز که در ظاهر شش نفره است، مستطیل می باشد و بقیه میزها گرد هستند. بنابراین امکان چسباندن میزها را هم نخواهید داشت.

منوی رستوران شامل دو صفحه است و شما حق انتخاب زیادی ندارید زیرا تفاوت خوراک های دو صفحه در پرسی یا پیچ (رول) بودن می باشد. در این منو شما دسر تندوور را هم مشاهده می کنید که هرچند وقت یکبار تغییر می کند و در هنگام بازدید رسکو دسر استوایی بود که شامل میوه های استوایی در خامه زده شده می باشد و واقعاً خوشمزه بود.

علیرغم کاستی های مکان رستوران، سرو خوراک ها بسیار هیجان انگیز است و کیفیت آنها نیز نظر شما را جلب خواهد کرد. شاید همین تعداد کم مشتری باعث کیفیت خوب خوراک ها شده است. در کنار تمام خوراک ها پوره سیب زمینی، سالاد مدیترانه و بورانی بادمجان نیز سرو می شود. طعم متفاوت کباب ها به خاطر چاشنی تندوور است که شما همان کباب کوبیده و جوجه کباب را با طعمی خاص و دلپذیر، و سروی متفاوت سفارش می دهید. خوراک جالب رستوران هم کباب پنیر است که در حقیقت پنیر سفید فرآوری و کباب شده به روش تندوور است که یک تجربه جدید می تواند باشد و به ذائقه افراد هم البته بستگی دارد.

برخی قیمت های رستوران از این قرار است:

 

عنوان خوراك

قیمت (تومان)

کباب بال مرغ

6600

کباب گوشت

8500

کباب مهاراجه

8500

کباب ماهی

11800

کباب پنیر

7800

رول گوشت

7200

رول مهاراجه

7200

سوپ ذرت

3000

دسر استوایی

3000

 

این رستوران در بخش های مختلف برای کیفیت غذا، قیمت، محیط و نحوه سرویس دهی به ترتیب 4.2، 3.3، 2.7، 3.4 و در مجموع 3.5 ستاره از رسکو کسب کرد.

 

نظر نهایی اینکه رستوران تندوور برای دو نفر خوراکی لذیذ و متفاوت دارد، و قیمت ها قابل قبول است ولی برای جمع های شلوغ هیجانی از نظر محیط رستوران نخواهد داشت.

 

آدرس رستوران: مشهد، ابتدای بلوار کوثرتاریخ آخرین ویرایش:چهارشنبه 4 مرداد 1391 03:24 ب.ظ