تبلیغات
ارزیابی رستوران های مشهد - رستوران احسان


درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

رستوران احسان

نوشته شده توسط:بهروز
سه شنبه 27 تیر 1391-02:05 ب.ظ

این رستوران جزو رستوران های قدیمی مشهد می باشد که قبلاً فقط خوراک های ایرانی سرو می کرد و اخیراً خوراک های فرنگی هم در منوی رستوران قرار گرفته است. رستوران در یک زیرزمین واقع شده که با بازسازی انجام شده محیط قابل قبولی را فراهم نموده است. با ورود به رستوران با استقبال و خوش آمدگویی سرگارسون و خدمه روبرو می شوید.

منوی رستوران در دو بخش خوراک های ایرانی و فرنگی است که قیمت ها شامل میز اردو هم می شود. این میز شامل سالاد فصل، سالاد ماکارونی در چند نوع، ماست و خیار، ماست موسیر، زیتون، خیارشور، دو نوع سوپ، دسر، میوه شامل موز، هندوانه، طالبی، پرتقال و ... است. برخی قیمت های رستوران از این قرار است:

 

عنوان خوراك

قیمت (تومان)

شیشلیک

28000

چلو ماهیچه

28500

کباب اوزون برون

23000

میگو کبابی

25000

استیک

19500

بختیاری

16000

برگ ممتاز

21000

برگ مخصوص

18000

 

کیفیت خوراک های ایرانی این رستوران خیلی خوب است اما در این ارزیابی رسکو، در مورد کباب بختیاری و برگ خشک بودن برگ و جوجه مشاهده شد که تازگی همیشه را نداشت و می توان در مورد این دو خوراک کیفیت را معمولی دانست درحالی که ماهیچه رستوران از حجم و کیفیت خیلی خوبی برخوردار بود. درخصوص کباب اوزون برون تلاش زیادی شده بود تا مشابه کباب های شمال در بیاید که در گرفتن بوی بد اوزون برون تا حدی هم موفق شده بودند اما باز هم کیفیت خوب بود و نه عالی! البته سس همراه این خوراک در بهتر نمودن طعم آن نقش عمده ای داشت. اما خوراک ماهی جزیره این رستوران واقعاً فوق العاده است و طعم آن زیر زبان شما می ماند. در مورد میز اردو هم سالاد فصل کهنه بود و سوپ ها کیفیت لازم را نداشت، اما ماست ها، دسر و میوه ها قابل قبول می باشند.

در نهایت این رستوران در بخش های مختلف برای کیفیت غذا، قیمت، محیط و نحوه سرویس دهی به ترتیب 3.8، 2.8، 3.3 و 3.6 و در مجموع 3.3 ستاره از رسکو کسب کرد.

 

توصیه آخر رسکو اینکه رستوران احسان یک رستوران ایرانی نسبتاً قابل اعتماد برای یک مجلس خصوصی است به شرطی که در مورد کیفیت سالاد به آن تذکر دهید و با قیمت های نسبتاً نجومی آن (نسبت به رستوران های مشهد) کنار بیایید.

 

آدرس رستوران: مشهد، خ احمد آباد، نرسیده به میدان احمدآباد، سمت چپتاریخ آخرین ویرایش:- -