تبلیغات
ارزیابی رستوران های مشهد - رستوران شایان


درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

رستوران شایان

نوشته شده توسط:بهروز
یکشنبه 4 تیر 1391-01:20 ب.ظ

رستوران شایان در منطقه شاندیز جزو معروف ترین شیشلیکی های مشهد است که هدف رسکو قرار گرفت. شما برای پارک خودروی خویش مشکلی ندارید، فقط کمی خاک می خورید. همانند سایر رستوران های مشابه، فضای باز همراه با تخت منتظر شما است. پس از نشستن روی تخت، عرض کم آن اولین نکته ای است که نظر شما را جلب می کند و برای نشستن روبروی یکدیگر فضای کافی وجود ندارد. پذیرایی هم که به شکل فله ای صورت می گیرد که البته در شاندیز تقریباً مد است! سفره یکبار مصرف، و سرویس شامل قاشق و چنگال، ماست، زیتون، ترشی، خیارشور و نوشابه و ... خودتان بچینید. منویی هم وجود ندارد و اگر هم باشد، قیمتی ندارد. شما باید پای صندوق سفارش دهید...

متأسفانه به دلیل استقبال مردم و اینکه اینجا ایران است و حق با مشتری نیست! رستوران های این منطقه هیچ توجهی به افزایش کیفیت خدمات خود نداشته اند و نبود سیستم اجرایی قوی هم به این امر دامن زده است. در این نوع رستوران ها، از نظر صاحب رستوران کیفیت خوراک برای جلب مشتری کافی است.

خوراک ها شامل شیشلیک، کباب برگ، بختیاری، جوجه با و بدون استخوان است که همه با هم در یک ظرف سرو می شود. خودتان تقسیم کنید. کی چی سفارش داده؟!

اما کیفیت خوراک ها واقعاً خوب است هرچندکه شیشلیک های امروزی پنجلیک شده اند اما واقعاً از طعم خوراک راضی خواهید بود.

ستاره رستوران در بخش های مختلف برای کیفیت غذا، قیمت، محیط و نحوه سرویس دهی به ترتیب 4.5، 1.8، 2.6 و 2.6 بود که در نهایت 3 ستاره از رسکو کسب کرد.

در پایان موقع گزارش نتیجه، همه آنجا آماده پاسخ گویی بودند و خود را مدیر رستوران می خواندند. همان طور هم که پیش بینی می شد، آخر کار کسی که به نظر بیشتر شبیه مدیر بود، از نمره رسکو راضی نبود. قیمت 26000 تومانی خوراک در مشهد را عادی می دانست که اصلاً عادی نیست! و چون کیفیت خوراک خوب بود، فکر می کرد همه چی آرومه!

نتیجه اخلاقی اینکه در این رستوران کیفیت خوراک واقعاً عالی است اما برای شخصیت شما تره هم خرد نخواهد شد. پس باید کلاً برای رستوران های شاندیز فکری کرد...

آدرس رستوران: مشهد، ابتدای ورودی شاندیزتاریخ آخرین ویرایش:یکشنبه 4 تیر 1391 01:29 ب.ظ