تبلیغات
ارزیابی رستوران های مشهد - رستوران متسو


درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

رستوران متسو

نوشته شده توسط:بهروز
شنبه 27 خرداد 1391-12:02 ب.ظ

مجتمع آبادگران یک مجموعه مسکونی- تفریحی است که میزبان سومین برنامه رسکو مشهد بود. برای ورود به این مجموعه باید به ازای ورود هر خودرو، مبلغ 20000 ریال ورودی پرداخت کنید که البته در صورت استفاده از رستوران یا امکانات پولی دیگر مجموعه این مبلغ از صورت حساب نهایی شما کسر خواهد شد. رستوران این مجتمع که کاربری کافی شاپ را هم دارد، دارای هم فضای بسته و هم تخت و آلاچیق است که به دلیل حضور گسترده دوستداران رسکو امکان برگزاری مراسم در قسمت سنتی به دلیل کمبود جا وجود نداشت؛ به خصوص که تولد بهاره یکی از دوستان جدید رسکو هم بود.

محیط داخلی رستوران بسیار شیک و مدرن است و با توجه به دید خوب نسبت به شهر، فضای باز دلگشا و جای پارک کافی به نظر می رسد که این رستوران امتیاز محیز را خواهد آورد. اما پس از نشستن روی صندلی ها، احساس می کنید که راحت نیستند و عملاً حین صرف خوراک، امکان تکیه دادن وجود ندارد. ظاهراً یکی از مشکلات این رستوران جذب خدمه مناسب بوده است که شما هم خیلی زود به آن پی خواهید برد. سفارش ها خیلی دیر حاضر می شوند اما واقعاً خدمه صبوری دارد! چون طبق برنامه های رسکو چندین بار سفارش عوض شد و مواردی برای دوستان جدیدالورود (با تأخیر) اضافه شد، اما از سنگ و علف صدا در آمد که از خدمه در نیامد.

منوی رستوران که شامل انواع پیتزا، پاستا، شنیتسل، استیک و ... است کامل می باشد. برای هر میز مبلغ ثابت 15000 ریال حق سرویس دریافت می شود. برخی از خوراک های موجود در منو و قیمت آنها را در ذیل می توانید مشاهده نمایید. 

عنوان خوراك

شرح

قیمت (تومان)

پیتزا فروتی دیماری

تن ماهی، میگو و سیر

7500

پیتزا آلکاپون

کالباس، میگو، قارچ و پنیر کپکی

9000

پیتزا مخصوص

کباب یونانی، گوجه، فلفل دلمه ای و پنیر فتا

8500

شنیتسل سویتی

مرغ، میگو و قارچ

14000

شنیتسل متسا

مرغ، سس مخصوص و قارچ

10500

استیک پیپوری

گوشت راسته، سس پیپوری و قارچ

17000

استیک سیپولی

گوشت کوبیده نشده

14000

پاستا کانا

پاستا، کدو، مرغ و پیاز

7000

پاستا فروتی

پاستا، تن ماهی، میگو، پیاز، سیر و فلفل دلمه ای

8000

ماهی کالا

فیله شیر

12000

سالاد یونانی

کاهو، گوجه، خیار، روغن زیتون، پیاز، سرکه و ...

4000

سالاد ایتالیایی

ماکارونی، نخود فرنگی، زیتون سبز، ذرت شیرین و ...

4000

سالاد میگو

تخم مرغ، میگو، کاهو، زیتون، گوجه و ...

6000

سوپ جو

-

3000

سوپ رستوران پایین تر از حد انتظار است و شما را یاد روزهایی می اندازد که مادرتان حوصله آشپزی نداشته است! سالادهای رستوران هم کاملاً به سفارش شما بستگی دارد ولی ظاهراً یونانی ها سالاد فصل ما را به اسم خودشان ثبت کرده اند و سالاد ایتالیایی هم که حجم خیلی کمتری نسبت به سالاد یونانی دارد، همان سالاد ماکارونی است.

اما کیفیت خوراک های رستوران بهتر است. پیتزاها، شنیتسل و استیک کیفیت مناسبی دارند و انتخاب خوبی هستند اما اصلاً به فکر امتحان سس سفید نباشید که شدیداً بوی ماهی می دهد و به همان سس گوجه فرنگی اکتفا کنید. هرچند که این موضوع سلیقه ای است اما شما باید جزو افراد کج سلیقه باشید که سس سفید را بپسندید! پاستاهای سرو شده هم کیفیت قابل قبول و حجم زیادی دارند که اگر یک زوج باشید، یک پرس خوراک کاملاً برای شما کافی خواهد بود.

                                        کیک تولد (رسکو)

این رستوران در بخش های مختلف برای کیفیت غذا، قیمت، محیط و نحوه سرویس دهی به ترتیب 3.8، 2.9، 4.4 و 3.4 و در مجموع 3.5 ستاره از رسکو کسب کرد.

توصیه آخر اینکه رستوران متسو به خاطر محیطی دنج، آرام و دور از هیاهوی شهر انتخابی مناسب برای شام آخر هفته در کنار خانواده است اما بهتر است که فقط خوراک اصلی سفارش دهید و خودتان را خیلی به خرج نیندازید.

آدرس رستوران: مشهد، میدان تلویزیون، به سمت میدان جهاد، مجموعه آبادگرانتاریخ آخرین ویرایش:پنجشنبه 1 تیر 1391 11:08 ق.ظ