تبلیغات
ارزیابی رستوران های مشهد - رستوران ترکیش فود


درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

رستوران ترکیش فود

نوشته شده توسط:بهروز
چهارشنبه 24 خرداد 1391-01:11 ب.ظ

همان طوری که از نام رستوران بر می آید، انتظار خوراک های ترکی را داشته باشید، هرچند که در منوی رستوران استیک گوشت و مرغ، ماهی تنوری و چند خوراک غیر ترکی دیگر هم موجود است. فضای رستوران بیشتر شبیه فست فود است هرچند که با استفاده از چند تابلو با عکس های قدیمی سعی شده است تا فضای استانبول قدیم تداعی شود.

لیست خوراک های ترکی موجود شما را یاد رستوران خاطره انگیز استانبول داداش کباب تهران می اندازد، هرچند که خوراک های این رستوران شاید برای تطبیق با ذائقه ایرانی، کمتر چرب و کمی گران تر هستند. خوراک های ترکی موجود در منو شامل سارما بیتی، پیده بن فیله، پیده قارچ و مرغ، پیده سیزیجات، لهماجون، میکس کباب و ... است. سرویس دهی رستوران قابل قبول است اما ارائه سس یک نفره بسته بندی در چنین رستورانی جای تأمل دارد!

اما خوراک های ترکی... سارما بیتی که گوشت سرخ شده داخل نان خاشخاشی است که برش می خورد. پیده ها بسته به نوع شامل گوشت قرمز یا مرغ، قارچ و سبزی همراه با فلفل دلمه ای، پنیر پیتزا و ادویه مخصوص هستند که روی نان برش خورده سرخ می گردند. لهماجون نان لواش همراه با گوشت چرخ کرده و ادویه مخصوص می باشد. اسکندر کباب گوشت رشته ای سرخ شده است و مخلوط کباب ها شامل کباب لقمه، اسکندر کباب، جوجه و بال سرخ شده می باشد.

                       از بالا چپ: نحوه پذیرایی، لهماجون، استیک، سارمابیتی

عنوان خوراك

قیمت (تومان)

نظر رسکو

استیک گوشت

10000

خوب

سارما بیتی

10000

با چربی کمتر و همراه با پنیر پیتزا!!! خوشمزه

اسکندر کباب

10000

شبیه مایه کباب ترکی!

پیده بن فیله

7000

قابل قبول

پیده سیزیجات

5000

خوب

لهما جون

3000

اگر می خواهید سیر شوید و خیلی پول ندهید، انتخاب خوبی است!

مخلوط کباب ها

15000

نسبت به کیفیت کمی گران

در پایان این رستوران در بخش های مختلف برای کیفیت غذا، قیمت، محیط و نحوه سرویس دهی به ترتیب 3.7، 3.3، 3.3 و 2.6 و در مجموع 3.3 ستاره از رسکو کسب کرد.

یک رستوران متفاوت و جایگزینی بسیار شایسته برای فست فود.

آدرس رستوران: مشهد، بلوار وکیل آباد، ابتدای بلوار هنرستانتاریخ آخرین ویرایش:- -