تبلیغات
ارزیابی رستوران های مشهد - اولین رسکوی مشهد در رستوران بام کوهسر


درباره وبلاگ:


آرشیو:


آخرین پستها :


پیوندها:


صفحات جانبی:


نویسندگان:


نظرسنجی:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

اولین رسکوی مشهد در رستوران بام کوهسر

نوشته شده توسط:بهروز
دوشنبه 22 خرداد 1391-01:50 ب.ظ

رستوران کوهسر در حقیقت بخشی از یک مجتمع تفریحی در بالای کوه (تپه ماهور!) است که شامل بخش های دیگری چون سالن بیلیارد، تالار و ... نیز می شود. این محل نوساز است و به خاطر برخی تبلیغات همراه با اغراق مردم، به غولی تبدیل شده بود که رسکو برای اولین برنامه مشهد تصمیم گرفت صحت این شایعات را مشخص کند! البته نگهبانی مجتمع به شما یادآور می شود که اینجا مکان خاصی است؛ یعنی حتی برای یک شام دو نفره نیز باید قبلاً تلفنی رزرو کنید! به دلیل قرارگیری رستوران در نوک قله! شما باید از یک مسیر ماشین رو با شیب نسبتاً زیاد عبور کنید. شهر زیر پای شما است. پارکینگ به تعداد کافی موجود است و حتی کوه کناری به عنوان پارکینگ اصلی مجتمع معرفی می شود که این دو کوه نزدیک هم توسط یک مسیر باریک با هم ارتباط دارند! فضای مجتمع بسیار شیک و لوکس است هرچند که هنگام بازدید رسکو هنوز عملیات ساخت برخی قسمت ها در فضای باز رستوران به اتمام نرسیده بود.

                                          مجتمع کوهسر

                                        شهر در زیر پای شما

پس ازورود به سالن اصلی از طریق آسانسور باید به طبقه بالا که رستوران در آنجا قرار دارد، وارد شوید. رستوران دارای دو بخش سالن و فضای باز است که البته ظاهراً فضای باز بیشتر جهت کافی شاپ استفاده می شود، هرچند که در روز برنامه به دلیل بارندگی شدید، کلاً تعطیل بود.

                                         فضای داخلی رستوران 

پس از نشستن سر میز، کوکتل مخصوص کوهسر سرو می شود که البته بدون الکل است! و برخلاف تجربه های گذشته در برخی رستوران های تهران نیازی به پرداخت مبلغ نامتناهی پول بابت آن نمی باشد. منوی رستوران کاعذی است که برای چنین رستورانی واقعاً فاجعه به نظر می رسید! البته بعداً مشخص شد که منوی اصلی به سه زبان در دست تهیه است. منو شامل انواع خوراک های ایرانی است که قیمت ها متناسب با شرایط رستوران کمی از سایر رستوران های مشهد و حتی شاندیز بالاتر است:

عنوان خوراك

قیمت (تومان)

چلو شیشلیک

35000

چلو ماهیچه

35000

چلو بختیاری

22000

چلو کوبیده

17000

چلو جوجه

18000

سوپ

3500

سالاد فصل

3000

همچنین منو از نظر سالاد و دسر تنوعی ندارد. پس از مدتی خوراک ها با تشریفات خاصی روی میز مخصوص سرو می گردد. به دلیل فاصله زیاد آشپزخانه تا رستوران، روی کلیه خوراک ها فویل آلومینیمی کشیده شده که در نتیجه باعث تغییر طعم برنج گردیده است. کیفیت خوراک ها خوب است ( و نه عالی!)، به خصوص کباب برگ رستوران نسبتاً لذیذ می باشد اما با یادآوری قیمت ها شاید میزان رضایت شما کاهش پیدا کند. متأسفانه به دلیل مشکلی که برای دوربین رسکو پیش آمد، عکس زیادی از رستوران و به خصوص خوراک ها گرفته نشد.

                                            چلو کباب بختیاری

با این که این رستوران مشتریان خاص خودش را خواهد داشت ولی رسکو بنابر وظیفه ای که دارد رأی خود را اعلام کرد و برای کیفیت خوراک، قیمت، محیط و نحوه سرویس دهی به ترتیب 3.3، 2، 3.7 و 3.5 و در مجموع 3 ستاره به این رستوران داد.

اگر شما مهمان های خاص دارید، محیط و تشریفات رستوران آبروی شما را خواهد خرید اما اگر با خانواده به دنبال خوردن خوراکی لذیذ هستید، مسلماً انتخاب های بهتری وجود دارد.

آدرس رستوران: مشهد، انتهای بلوار هاشمیه، مجتمع کوهسر، تلفن 8840151

(وب سایت مجتمع کوهسر)تاریخ آخرین ویرایش:دوشنبه 22 خرداد 1391 02:09 ب.ظ